Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan készüljek arra, ha...

Hogyan készüljek arra, ha "tolmácskodni" fogok?

Figyelt kérdés

Szóval úgy néz ki, megyek fesztiválra segíteni az egészségügyiseknek.

Van felsőfokú nyelvvizsgám, angol oldalakat, könyveket olvasgatok, angolul nézek sorozatokat, viszont 2 éve meg se szólaltam angolul. Fórumokon meg kommentekben írok, és elméletben mindig egyből tudom mit/hogyan kéne mondani, ezért nem hiszem hogy elfelejtettem volna. Viszont félek hogy nehéz lesz "belerázódni" hogy beszélnem kell.

Szóval az alap hogy leülök és újratanulom a kellő kifejezéseket/szavakat, de mit csináljak hogy biztos ne blokkoljak le?

(nyelvvizsgázni úgy voltam hogy 1 éve nem beszéltem angolul, a szóbeli elég döcögősen indult)


2014. jún. 20. 11:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!