Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy új bizonyít...

Mennyibe kerül egy új bizonyítvány? Segítség!

Figyelt kérdés
véletlenül leöntöttem az évvégi bizonyítványomat és nem vízzel és elég szörnyen néz ki..egyébként gimnáziumba járok
2014. jún. 22. 01:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

2000 Ft-ot. (1990. évi XCIII. törvény az illetékekről melléklet VIII. fejezet)

Én se tudtam, beírtam a keresőbe, hogy iskolai bizonyítványok pótlása, és az erre kiugró honlap cikkében megtaláltam a törvényt és azon belül a pontos helyet, amiből kikerestem a választ.

2014. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel sikerült leönteni? Kávé?
2014. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha megszárad már jobban fog kinézni -

Lehet nem is kell kiváltanod új bizit

2014. jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

miiii 2000 forint na basszus..egyébként ilyen rostos itallal öntöttem le ..ajj nemhiszem el

és hogy kell kiváltani?

2014. jún. 22. 22:17
 5/9 anonim ***** válasza:
A gimnáziumba beviszed, megmutatod, meg fognak dicsérni, fizetsz, kérsz egy másodlatot.
2014. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De az első bizonyítvány miért volt ingyenes?
2014. jún. 23. 01:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert hozzátartozik az ingyenes oktatáshoz. Ugyanúgy, mint ahogy az első érettségi vagy a javítóvizsgák is ingyenesek.
2014. jún. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ajj nem szívesen adok ilyenre 2000 forintot..és nem lehet valahogy megalkudni hogy ingyenes legyen?..és ez valami hosszú folyamat mire megkapom az újat?
2014. jún. 23. 23:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hosszú folyamat, mert az iskolában csinálja a titkárnő. A pénzre te ne kérdezz rá magadról, majd ha ők akarják, szólnak.
2014. jún. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!