Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik akkor, ha szóbeli...

Mi történik akkor, ha szóbeli érettségi előtt kórházba kerülök, és emiatt nem tudok bemenni?

Figyelt kérdés
Úgy veszik, mintha megbuktam volna szóbelin és javítóra küldenek?

2014. jún. 22. 02:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Pótérettségit teszel pár hónap múlva. Igazgatóval kell egyeztetni.
2014. jún. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
olyan különös esetről is hallottam már, hogy májusban írásbelizett de ősszel szóbelizett, ugyanígy, egészségügyi (akut műtét) ok miatt. Beszélj az iskolaigazgatóval, ügyintézőkkel, ők megmondják mit lehet ilyenkor tenned.
2014. jún. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért, kórházba akarsz kerülni vagy csak úgy kérdezősködsz?

Be kell adni egy kérvényt az igazgatónak a szóbeli vége előtt, hogy az írásbelik beszámításával pótlóérettségit tehess, ezt meg fogja adni, törzslapkivonat, szept. 5-éig jelentkezés, novemberben szóbelik. Nem javító. Nem is pótérettségi, mert olyan nem létezik. Ha lekésed az utolsó szóbeli napot a kérvénnyel, akkor bukta, záróértekezlet után már nincs mit tenni.

2014. jún. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem, mert a térdemnél valami gond van évek óta, még egyszer általánosban tesiórán sérült meg, mikor a magasból ráestem, és azóta szörnyen tud fájni, van, hogy napokig nem bírok ráállni. Én az iskolai tanulmányok miatt eddig halogattam, de úgy érzem, hogy most már muszáj lesz megnézetnem, és félek, hogy esetleg műteni kell. Én pénteken kerülök sorra szóbelin, de előfordulhat, hogy még előtte befektetnek, ha olyan rossz lesz, mert a napokban megint elkezdett fájni, de annyira, hogy egész nap fájdalomcsillapítót szedek rá. Tudom, hogy már 6 éve el kellett volna mennem, de félek tőle, hogy mit mondanak.
2014. jún. 22. 07:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező olyan nincs hogy egy 6 éves térdsérüléssel azonnal befektetnek. A nem akut műtéteket tervezik, a beteggel is megbeszélik az időpontot előre.

Olyan hogy nem tudsz min tenni csak a súlyos baleseteknél van/lenne. (ilyened ne legyen)

Simán tudsz menni érettségizni akkor is ha a héten traumatológus orvos megvizsgál...1000% hogy nem fektetnek be kórházba pláne ha te érettségizel pénteken és ezt mondod. Hidd az pótérettségin sem lenne könnyebb tessék még tanulni..pénteken meg túl leszel rajta.

2014. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább befáslizzák a térded vagy valami más, "konzervatív" kezelést alkalmaznak, amivel még azért fogsz tudni járni
2014. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!