Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli érettségi nulla tudással?

Szóbeli érettségi nulla tudással?

Figyelt kérdés
Már hetek óta tanulom a tételeket, és egy csomóan azt vágták a fejemhez hogy ők semmit nem tanultak mégis minden meg lett nekik. Ilyen tényleg létezik szerintetek?
2014. jún. 25. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik. Sok ember nem készül rá.
2014. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én konkrétan 1 napot tanultam törire és magyarra. Nézd csak meg, hogy mennyi hülyének van érettségije, nem kell hozzá szinte semmi tudás, csak annyi, hogy ne legyél analfabéta. Majd, ha talán egyszer egyetemre jársz, akkor majd visszasírod .Nálunk a villamosmérnöki karon egy labor beugró ZH nehezebb, mint egy emelt érettségi.
2014. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Miért, te még nem voltál szóbelin?

Mikor mész? Holnap?

2014. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, holnap! Én hetek óta tanulok bár van egy csomó olyan tétel amit csak átolvastam, átnéztem.Alig tudok valamit. Most nézem a tételeket és semmi nem jut eszembe. Már teljesen kétségbe vagyok esve. És mindenki azzal jön hogy van aki semmit nem tanul és úgy is átmegy. Igazából ezzel nyugtatom magam :)

2014. jún. 25. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kedden voltam, az egyik csaj úgy ment át az angolon, hogy lényegében a kérdést felfogta és akkor yes, no, yes 7 o'clock stb, alap szavakkal válaszolt meglett a min. pontja (huszonvalahány százalékos lett összességében). Magyarból elmondott valamit: nyelvtanból (önéletrajzot húzta, nem vészes), az irodalomhoz köze se volt, de mindenből átment (pedig durván sötét). Ha csak az a cél h meglegyen az érettségi no para, ha kell a százalék akkor ne próbálkozz, hiába sikerül valakinek tanulás nélkül(van olyan tétel amit magadtól tanulás nélkül elmondasz, de van amelyiket meg kell tanulni)
2014. jún. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :) Csak az a lényeg h átmenjek!
2014. jún. 26. 00:12
 7/7 anonim válasza:
És egyébként, hogy sikerült, csak mert én holnapután fogok menni, és mg hátra van elég sok tétel, vannak amikat csak átfutottam. Az irodalom tételem nem lett mesés 36 pontos a 100ból.
2019. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!