Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy készüljek fel szakrajzból...

Hogy készüljek fel szakrajzból egy műszaki egyetemre?

Figyelt kérdés

Jövő tanévtől gépészmérnöknek fogok tanulni, de gimiből jövök, és soha életemben nem kellett még rajzolnom.

Megnéztem, és láttam, hogy első félévben lesz ábrázoló geometria.

Azt mondták, nagyon hasznod, ha úgy megyek oda, hogy tudok már valamennyire rajzolni, szóval ott nem kell majd annyit időt beleölni.

Tudnátok adni tippeket, hogy itthon hogyan készülhetnék fel egy picit?


2014. jún. 26. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudok tippet adni, én is az egyetemen tanultam meg rajzolni. Így végzettként halálra röhögöm magam az elsős rajzaimon. :)

Egyébként a régi rendszerhez képest már szerencsére viszonylag keveset kell kézzel rajzolni. Tanárfüggő. Az ott kért programokat tanulgasd, pl. az AutoCaddel ismerkedj. Amúgy erre rágyúrni sztem fölösleges.

2014. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!