Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elvégezhető, vagy túl sok?...

Elvégezhető, vagy túl sok? Elvégeztem a pénzügyi-számviteli ügyintéző okj-s képzést. Most felvételizek pénzügy-számvitel szakra. Elvégezhető az egyetem mellett még az elején a mérlegképes könyvelői vagy túl sok lenne?

Figyelt kérdés
Az utazás kicsit bonyolítaná, hogy kb 62 km-re van egymástól a két város.

2014. jún. 27. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdésedre választ nem tudok, arról érdeklődnék, hogy volt-e értelme elvégezned ezt az OKJ-t? milyenek a lehetőségek vele? Illetve külföldre hogy látod? Ki lehet kerülni vele?
2014. aug. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én már úgy mentem 9. osztályba, hogy el akartam később végezni ezt az okj-t. Mikor behozták a gazdasági szakokon a szerintem szinte elérhetetlen pontokat, akkor még jobban biztossá vált, hogy elvégzem. El is végeztem és egyátalán nem bántam meg. Szerintem megéri elvégezni. Én most pénzügy és számvitel alapszakon tanulok és remélem, hogy segíteni fog az, hogy elvégeztem. Igazából a külfölddel kapcsolatban nem nagyon tudok választ adni. Én nem tervezem, hogy külföldre megyek dolgozni a suli után. De persze ha hosszabb ideig nem találok a végzettséghez kapcsolódó és számomra megfelelő állást, akkor én is máshol próbálok szerencsét.

Amúgy a végén nem vállaltam be a mérlegképest az egyetem mellett.

2014. aug. 29. 18:39
 3/3 anonim válasza:
Szia! Érdekelne hogy milyen volt az alapképzés. Nagyon nehéz volt annak ellenére hogy elvégezted az okj-t? Az érdekelne még nagyon hogy megérte megcsinálni, valamint mennyire lehet vele elhelyezkedni mert nagyon érdekelne engem is, de nem szeretnék egy ilyen dologba ennyi energiát és tanulást fektetni ha nem éri meg a legvégén (az elhelyezkedésre értem és a fizetésre). Nagyon megköszönném a válaszodat, vagy ha esetleg van valaki más aki olvassa tőle is várom a választ.
2020. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!