Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 497 ponttal ugye felvesznek...

497 ponttal ugye felvesznek jogra államilag finanszírozottra?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerinted????? Neemmmm, majd csak az 500 pontosokat. Hogy tudtál hármat veszíteni? xD Erremég azt sem tudom írni,amit az átlag gyakoris, hogy "attól függ, hova". Jól esik dicsekedni, vagy komolyan izgulsz?

460 a ponthatár, nyugi már.:) Jó nyarat kívánok inkább!

2014. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te mit gondolsz?

..talán idén csak 498 ponttal lehet bejutni jogra államira:))))))))))))))))))))

2014. júl. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennyi pontod biztos nincs, met különben ilyeneket nem kérdeznél akkor. Mégis hova jelentkeztél?

Szegedre?

2014. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ennyi pontom van szerencsére. Csak megijedtem mert ugye alig van nem költségtérítéses hely és állítólag azokat is név szerint osztogatják..
2014. júl. 1. 10:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg érdekes, mert akinek 497 pontja van, az nem szokott gyakorikérdéseken feltenni ilyeneket. Emelteztél valamiből? Kicsit gyanús, hogy ilyen magas pontszámmal ilyet kérdezel, holott ezek szerint matekból is szinte 100% körüli érettségid van, így tudhatnád, hogy 500 a maximum elérhető pont, tehát a pontszámoddal gyakorlatilag bárhova mehetnél, max orvosira nem, mert oda biosz, kémia kell. Szóval egy ennyi pontszámútól érdekes kérdés.
2014. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
elmondtam a kérdés okát:) a titok hogy két emeltem van és van 100%os érettségim is pl etikából:)
2014. júl. 1. 12:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, az etika érettségi rendkívül hasznos a jogon :DDD.
2014. júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mivel a jogra nem kell 5. tárgy ez volt a legcélszerűbb tekintve hogy második idegennyelv nem sikerült volna 90fölé:)
2014. júl. 1. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!