Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most akkor vállalhatok diákmun...

Most akkor vállalhatok diákmunkát vagy sem?

Figyelt kérdés
Most végeztem azaz jun.11én. Mivel eddig nem találtam munkát így gondoltam diákmunkát vállalok. Viszont ugye a jogviszonyom megszűnt így iskolalátogatási papírt nem kapok.Kicsit utána olvastam(vagyis próbáltam) és van ahol azt írják hogy a jogviszonyom addig érvényes mint a diákim, és vállalhatok addig diákmunkát de van ahol meg azt hogy jun.30ig vállalhatok mert csak addig van jogviszonyom. jó lenne tudni hogy most mi az igaz. Aki tud légyszi segítsen.
2014. júl. 5. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

igen, vállalhatsz

[link]

2014. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de ha én okj-s képzésen végeztem akkor is? csak mert ezt ott konkrétan nem írják..
2014. júl. 5. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:

nem iskolalátogatási van hanem a diákot másolják le...

Szóval okt 31ig nyugodtan...

2014. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm
2014. júl. 5. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!