Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ugye nem baj hogy véletlenül...

Ugye nem baj hogy véletlenül 3x is feltöltöttük a 11. es bizonyítványomat e-felvin?

Figyelt kérdés
Apukám feltöltötte már februárban, most meg véletlenül még 2szer... Viszont nagyon fontos lenne, hogy a középiskolai bizonyítványommal számoljanak duplázás helyett,mert úgy 12 ponttal kevesebbem van, és nincs meg az előre megszabott 460 pontom... Előre is köszi!
2014. júl. 5. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én rossz címszó alatt tettem fel és utána mégegyszer elküldtem a jó névvel, ma néztem, hogy a rosszul feltöltött hiányzott és azt írja feldolgozásra továbbítva. Szóval nyilván megnézik, hogy miért van ott 3szor és a feleslegeseket törlik :)
2014. júl. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem! Köszi! Kb 5 napja töltöttük fel, de még mindig feldolgozás alatt van, félek...:S:)
2014. júl. 6. 10:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Minnél közelebb van a lejárat, annél többen világosodnak meg, hogy fel kéne tölteni, szóval ne aggódj :) Csak ilyenkor küldik a legtöbben, több idő is kell, hogy feldolgozzák, az se baj, ha 10.-e után írják csak azt, hogy feldolgozzák.

Én még az előző hónap végén küldtem el, így is 4-5 nap volt. Én mondjuk direkt nem néztem, mert tudtam hogy csak magamat ijeszteném meg vele ha folymatosan nézem

2014. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!Sok sikert a felvételihez:)
2014. júl. 6. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm, Neked is! :)
2014. júl. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!