Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kérdést azoknak szánnám...

A kérdést azoknak szánnám akik osztatlan tanárképzésre jelentkeztek: Ti milyen ruhában jelentetek meg az alkalmassági vizsgán?

Figyelt kérdés

Tudom , hogy buta kérdés , de azért rákérdeznék erre.

Nekem holnap lesz a pályaalkalmassági , és szerintem fekete nadrágba + fehér ingbe megyek. Nyakkendőt és zakót szerintem nem veszek , mert kb megkukulnék a melegtől._.

T hogyan mentek ?



2014. júl. 6. 16:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%

én ilyenbe mentem

szerintem mély benyomást tettem


[link]

2014. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyjából erre számítottam ahogy megnyitom a linket. Elég béna:)
2014. júl. 6. 16:40
 3/16 anonim ***** válasza:

"fekete nadrágba + fehér ing"


Tökéletes.


Igazából lényegtelen, hogy mibe mész. Én rövid nadrágban, és egy sima pólóban + sportcipővel mentem, volt aki farmernadrágban, és még is átmentek, szóval nem kell túlzásba vinni.

(persze a nagy része az embereknek átment pingvinbe, szóval mindenki nagyon elegáns volt, felvették az érettségis ruháikat :)


Majd mesélj, hogy milyen volt, mit kérdeztek, hányan voltak stb stb

Egyébként eléggé kevés információ kering az alkalmasságiról az interneten, és hogy őszinte legyek én értelmét sem látom ennek a nagy hajcihőnek, mivel a jegyek még mindig a békafeneke alatt vannak szóval kettes- hármas emberek kerülnek be top egyetemre (persze az más kérdés, hogy bent is maradnak-e majd).

2014. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én csak matekból vagyok kettes:) A többi tárgyból négyes-ötös vagyok.


Egyébként egyetértek veled. ráadásul még pénzbe is kerül a maga a vizsga (3000 ft) , szóval szerintem azért találták , hogy még egy kis moneyt lehúzhassanak az emberekről. A pontszámokat nem befolyásolja:/

2014. júl. 6. 18:23
 5/16 A kérdező kommentje:

* találták ki


A vizsgáról azt hallottam , hogy a kérdőívet kell kitölteni , meg húzni kell egy eseményt , hogy én azt hogy oldanám meg .Pl: az egyik kiskorú gyereknél alkoholt találok....:)

2014. júl. 6. 18:25
 6/16 anonim ***** válasza:

Sokféle menetet halottam már.

Volt ahol bemutatkoztál, elmondtad, hogy miért akarsz tanár lenni, esetleg milyen a tökéletes tanár, vagy felolvastál egy szöveget ott a helyszínen, vagy egy szituációt kellett húznod.

Tesztről még nem hallottam (bár pszichológiából van magán a tanárképzés folyamán).


Milyen tanárnak készülsz egyébként? gondolom az eltére mész, ugye?

2014. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem , nem oda, igazából a kérdés kulcsszavaiból kiderül , hogy hova megyek: NYME. Tudom , hogy nem a legnevesebb egyetem , de ez régen tanárképző főiskola volt , szóval - ahogy az egyik előadásukon mondták - a "tanárképzés a specialitásuk"

Történelem-földrajz tanárszakra jelentkeztem.

2014. júl. 6. 19:12
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem is figyeltem a kulcsszavakat.


Miért pont földrajz? Miért nem valami nehezebb tárgyat választottál hozzá?

2014. júl. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kinek mi a nehezebb , valakinek a földrajz is nehéz. A reál tárgyakból nagyon gyenge vagyok , azokra nem mehetek (meg fel se vennének) Vannak még a készségtárgyak , de az se igazán az én asztalom (esetleg az ének-zene) A földrajzot meg minden iskolában oktatják , szóval...
2014. júl. 6. 20:31
 10/16 anonim ***** válasza:
Nah mesélj, milyen volt az alkalmassági?
2014. júl. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!