Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen oktató Árendás Sándor,...

Milyen oktató Árendás Sándor, Pap László és Szeleczki Csaba (autós oktató, Mazsola tanoda)?

Figyelt kérdés
Kérem, aki rendelkezik a fent nevezett oktatókkal kapcsolatban bármilyen információval (milyen oktatók, merre oktatnak), kérem ossza meg velem. Köszönöm!

#jogosítvány #autó #Papp László #oktató #Árendás Sándor #Szeleczki Csaba
2014. júl. 14. 14:42
 1/7 KOKSZOS válasza:

Szia ! Nem tudom hogy aktuális-e még ! Én Árendás úrhoz járok, lassan vizsgázok ! Nagyon türelmes, és frankón megtanít vezetni !


18/F

2014. szept. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 KOKSZOS válasza:
Első vagyok, virágpiacon oktat, mazsolánál! ( [link] )
2014. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nem akarom leírni a nevét de a 2. és a 3. név közül valamelyik elég nagy zsivány volt. Bár 4 ismerősöm közül 1 nem szídta az oktatóját szóval lehet az összes kb csaló.

Nam1 XY állandóan ordibált idegbeteg volt mindig kb és még a klímát se volt hajlandó sose bekapcsolni...

Érdekes, hogy jól vezettem 1-1 hibám volt az egész oktatás során de mégis egy bunkó volt az összes mazsolás csal a kilóméterrel csak, hogy benzint is spóroljon pedig ki van fizetve elég busás összegért az órája.. vidéken már 5 óra után viszik a srácokat 50-80kilómétereket vezetni. Itt húzzák az időt 10 óráig ki se visznek forgalomba és csomót dumálnak.

2015. aug. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Árendás Sándor. Őt ajánlom szívből. Nagyon nyugodt,figyelmes, türelmes, remek oktató!

És ahogy az előttem szóló írta: megtanít vezetni! ;)

2015. szept. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amondó vagyok, inkább fizess ki 10-20 órát pluszba még, de tényleg tanulj meg rendesen vezetni. Felvisznek a pályára, két város között mentek. Lehet gyűlik a km, de mi értelme van? Inkább vezessél városban többet, lehet a 15-25 km alatt tízszer annyit szitut látsz.


Eleinte én is ezen paráztam, hogy pluszóra kell, de nem bánom.

2016. máj. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
43%
Szeleczki Csabát semmiképpen nem ajánlom. Nem elég, hogy egy idegbeteg, folyton politizál.
2019. júl. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok,

En most nezegetem az oktatokat. Kihez mentel vegul? Bevallt?

2020. jún. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!