Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli középfokú résznyelvviz...

Szóbeli középfokú résznyelvvizsga többletpontot ér felvételinél?

Figyelt kérdés
Felvételi ponthatárszámításnál érdeklődni szeretnék, aki tudja, hogy a szakmai középfokú szóbeli résznyelvvizsga önmagában számít e többletpontnak? ( kerestem nem találtam erre megfelelő leírást)
2014. júl. 15. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Csak a komplex számít.
2014. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én felhívtam az OH-t és azt mondták, hogy nem jár csak a 'C típusú' (komplex) nyelvvizsgáért. Illetve abban az esetben jár résznyelvvizsgára a teljes pont, amennyiben az illető központi vagy tagintézményéi szakértő által szerzett fogyatékosságot igazoló (dysgraphia) papírjai vannak. A papír abban az esetben érvényes ha tartalmazza a fogyatékosság BNO kódját.
2014. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!