Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a katonairól...

Mi a véleményetek a katonairól? 18 éves vagyok a Ludovikára szeretnék menni, szeptemberben vonulok be Szentendrére, ha azt nem bírom akkor hivatásosnak megyek .

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kicsit elvagy szerintem tájolva.

Ha idén NKE-re jelentkeztél és megis lesz az pontod (és meglett az alkalmasságid) akkor a suliba vonulsz be aug 26-án, és onnan visznek alapkiképzésre szentendrére még aznap.

Aki az NKE-n végez az hivatásos lesz, tehát ha azt nem birod akkor max altisztnek mehetsz hivatásosként. Vagy szerződésesnek.

De az alapkiképzés mind 3 részére ugyanaz, tehát ha az alapkiképzést nembirod akkor felesleges elmenni másnak, ha meg a tanulást, akkor az már rég probléma hogy igy állsz hozzá.


Egyébként Szopatnak agyba főbe, főleg az elsőéveseket, este 7ig szentedrén nincs szabadidő, az NKE-n pedig 5-től 10ig van. Kevesen bírják ezt a kötöttséget.

2014. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Igazad van tényleg augusztus 26.-án kell , én írtam el ,mert az első időpont szeptember 1. volt .
2014. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
több felhasználóról tolod? :)
2014. júl. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem csak testvérem bejelentkezve maradt és így véletlenül az övéről küldtem el.
2014. júl. 21. 12:24
 5/13 anonim ***** válasza:
mire jelentkeztél egyébként és hány pontod lesz? Én is idén jelentkeztem oda.
2014. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
0%
Csak akkor éri meg katonának lenni,ha magányos emberek vagytok.Én személy szerint nagyon megbántam a katonait.Késői gyerek voltam már jóval 50 felett volt édesanyám,mikor elkerültem otthonról.Egyedül vagyok és nagyon magányos ,nem volt időm arra,hogy családot alapítsak és gyerekeim legyenek a katonai miatt. Látom,ahogy más velem egy idős boldog apuka boldog családja van nekem már nem lesz , a saját szüleim temetésére nem tudtam elmenni.Nagyon gondoljátok meg,hogy hova mentek ,mert én elcsesztem és csak egy életetek van ,én úgy fogok meghalni ,hogy senkim sincs egyke vagyok/voltam és feleségem gyerekeim sincsenek. 45/F
2014. júl. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát ez sajnálatos. De ezzel mindenki tisztában kell hogy legyen aki ezt a pályát választja.

Mellesleg a tiszti pálya manapság már kicsit nyitottabb mint annakidején volt.

2014. júl. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Hát ne számíts sokkal jobbra.Elég régóta vagyok/voltam katona ,ahhoz,hogy lássam mi folyik.
2014. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Melyik egységnél, milyen specializációban és rendfokozatban? :)
2014. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%
Század,dandártábornok.Csak voltam.
2014. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!