Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mások sokat tanulnak, Miért?

Mások sokat tanulnak, Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Meglepődök azon, hogy vannak emberek akik 2-3-4 órákat képesek tanulni. Nekem nem sikerül 15 percnél többet tanulni egy huzamban. Inkább foglalkozok azzal ami érdekel(programozás modellezés weblapszerkesztés) 4.53 az átlagom (11.o év vége). Naponta annyit tanulok, hogy megírom a házikat. Mit javasoltok? Fontos lenne az, ha többet foglalkoznék vele, vagy elég amit megtanulok órákon + hogy tudnám rávenni magamat hogy picit többet tanuljak? (töri nem az erősségem)

Köszi szépen!

17/f



2014. júl. 23. 10:03
 1/1 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem tudom, tovább akarsz-e tanulni, de készül fel arra, hogy egyetemen napokon át kell tanulnod. Bár nyilván az érdeklődési körödnek megfelelő suliba fogsz menni, arra a tárgyakra meg gondolom szívesebben ülsz majd le. Viszont ott is lesznek tölteléktárgyak, azokat meg sajnos seggelni kell. Na meg előtte az érettségire is kell tanulni, főleg törire, magyarra... Nem muszáj többet tanulnod, ha beosztod. Én is mindig hülyeségnek gondoltam az óráról órára tanulást, de ezeknél a tárgyaknál nagyban megkönnyíted a saját dolgodat. Nekem egyetemen, ha olyan tárgyam volt, amiből tudtam, hogy baromi sokat kell tanulni, akkor inkább beosztottam és már x idővel előtte elkezdtem tanulni pl egy zhra, az motivált, hogy csak a saját dolgomat könnyítem meg vele. Sztem ha arra gondol az ember, hogy azért kell leülni tanulni, hogy x idő múlva ne vergődjön azzal, hogy úristen milyen sok van, akkor könnyebben áll neki. 21/L
2014. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!