Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik jobb kollégium az...

Melyik jobb kollégium az ELTE-n, a Kerekes úti vagy az Ajtósi Dürer sori?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy melyiket jelöljem meg elsőnek. Neten nem találtam róluk túl sok információt. Aki ismeri őket, le tudná írni, hogy milyen?


Pl.: A fiúk és a lányok külön emeleten vannak, vagy össze-vissza? A zuhanyzók milyenek? Nyitott az egész? Előfordulhat, hogy egy lány éppen mosakszik és egy fiú bemegy közben? Vagy fúiknak és lányoknak külön zuhanyzó van, ha egy emeletre teszik őket? A szobák hogyan vannak? Egy nap szoba és benne ágyak meg szekrények, vagy el van választva 2-3 kisebb szobára? Valami kis konyha van benne meg hűtő? Ilyesmi dolgok érdekelnének.



2014. júl. 25. 02:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt talán találsz néhány hasznos infót! ;)


[link]


[link]


Egyébként milyen szakra vettek fel? :)

2014. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ELTE-TTK földrajz
2014. júl. 26. 14:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, él még az a dolog, hogy megszabják, mely kar hallgatói melyik kollégiumba mehetnek? Amit találtam, mindent végigolvastam, de erről nem írtak semmit.
2014. júl. 26. 18:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szabályok nem hiszem, hogy lennének. Ha lesz elég pontod, akkor szerintem bekerülsz oda, ahova szeretnél. Bár elég gyakori, hogy nem vesznek fel embereket a koliba, mert kevés a hely.
2014. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Csak azért, mert a nővérem 4 évvel ezelőtt jelentkezett az ELTE kollégiumába és állítása szerint akkor meg volt adva, hogy a BTK-s a Kerekes meg az Ajtósiba mehet, a TTK-s meg a Kőrösibe, az ÁJK-sok meg bármelyikbe. Lehet, hogy ő emlékszik rosszul.

De nekem lenne esélyem bekerülni, több okból is. Albérletet egyáltalán nem tudnék fizetni.

2014. júl. 27. 02:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem is hasonló a helyzet. És éppen ezeken a kolikon gondolkodom. (Mondjuk BTK-s leszek.)

Egyébként ismerőseimtől hallottam, hogy Kőrösiben elég sok a BTk-s. És ezekben a kolikban is vegyesen van mindenki. Szóval csak ebből gondoltam, hogy már nincs is ilyen megkötés.

2014. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Remélem, mert én leginkább a Kerekesibe akarok bejutni. Ha oda nem, akkor az Ajtósiba. A többi nem igazán tetszik, pláne a négyágyas helyek.
2014. júl. 27. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Megkérdezhetem, hogy végül is melyikbe mentél és milyenek a tapasztalataid? :)
2018. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!