Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pécsre megyek az orvosira,...

Mrs.Tűzvolte kérdése:

Pécsre megyek az orvosira, melyik kollégiumba jelentkezzek? Melyik jó ( felszeretltség, orvosisok hol, kollégiumi élet stb. )

Figyelt kérdés

2014. júl. 25. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is gratulálok a sikeres felvételihez!

Az orvosisok a Balassába szoktak menni, az a kar "saját" kolesza.

Bár maga az épület szerintem a leglerobbantabb a koleszok közül, van szövettanterem, ahol lehet metszetezni, ennek előnye majd a 2. félévben derül ki számodra. Mivel én pécsi vagyok, csak látogatóban jártam ott.

Ott laknak a külföldiek is, legalábbis amelyik nem mehet albérletbe, kétfős szobák vannak.

Ha még nem tetted meg, csatlakozz facebook-on a gólyacsoporthoz, ott a HÖK-ösök részletesen tudnak válaszolni az efféle kérdésekre.

Üdv, egy POTE-s

2014. júl. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. júl. 25. 10:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi pontod lett?
2014. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én csatlakoztam a gólyacsoporthoz, várható/ mikor várható , hogy valaki majd bevesz a csoportba?
2014. júl. 25. 13:36
 5/8 A kérdező kommentje:
azt írják h lehet szociális meg tanulmányi (felvételi) pontok alapján jelentkezni koleszba, szoiális alapon egyedül nevel anyukám, és messze lakom az egyetemtől. de más nagyon nincs, amire pontot kaphatnék. tanulmányi alapon meg 405 pontom lett a felvételin .melyikkel érdemesebb megpályázni?
2014. júl. 25. 15:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal több jogcímen is lehet pályázni. A PTE EHÖK írja ki a pályázatot, nem az egyes karok (illetve azok is, de igazodnak az összegyetemi kiíráshoz).
2014. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Machen ***** válasza:
100%

Gratulálok a bekerüléshez


Most végeztem az orvosin 6 évig a Balassa kollégiumban laktam, és küzdöttem a csótányokkal(ami szinte mindegyik koliban van, bár havonta van csótányírtás)

Ennek ellenére én jó szívvel gondolok vissza az itt eltöltött évekre.

Hasonló jókat kívánok neked is.

2014. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, szerencsére a Jakabhegyiben már nincs, legalábbis nem találkoztunk vele. :-D A Damiban volt rengeteg.
2014. júl. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!