Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem küldtek se SMS-t, se...

Ha nem küldtek se SMS-t, se e-mail-t, akkor az jelenti, hogy mégse vettek fel?

Figyelt kérdés
9 ponttal a határ felett voltam, a felvin zölddel be is jelölték. A szakra kevesebben is jelentkeztek, mint a maximum felvehetők száma. Nekem azóta se jött semmi, csak a hírlevelek. Vagy mások se kaptak még értesítést, hogy felvették?
2014. júl. 25. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha zöld, akkor fel vagy véve.

E-mailt egy hét múlva kaptok kb, de százezerszer le lett írva más kérdéseknél is... Értem én, hogy friss az élmény meg minden, de egy hét nagyon kell ahhoz, hogy mindenkit regisztráljanak a rendszerben, stb....

2014. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm a mai napig nem kapott SMS-t...:D Az egyetemtől jött vmivel utána levél. Sztem ne aggódj, de azért én lementeném a képernyőképet, hogy a felvisek zölddel jelölték biztos, ami biztos alapon. :D
2014. júl. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Le van mentve minden: a pontszámítás, a felvételi eredmény, a jelentkezéskor megadott adatok... De persze bárki megszerkeszt egy ilyet két perc alatt. Csak aggódom, mert ugye kollégiumba is jelentkezni kell, de még nem találtam semmit, hogy hol kellene (azon kívül, hogy az egyetem honlapján), mi teendőm van még, stb. Tudom, hogy egy-két héten belül az egyetem küld levelet, de azt írták, hogy e-mail is jön arról, hogy felvettek-e vagy sem.
2014. júl. 26. 01:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!