Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógyszerészetin a gyógyszerés...

Gyógyszerészetin a gyógyszerészeti biológia és a gyógyszerészeti belgyógyászat tantárgy pontosan mit takar? Milyen témákat tárgyal?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol hallottál ilyen tárgyakról, Semmelweisen nincsenek ilyenek, emlékeim szerint belgyógyászat a többi egyetemen sem.
2014. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a Debreceni Egyetem órarendjében ez van: gyógyszerészi biológia és gyógyszerészeti propedeutika
2014. júl. 27. 15:24
 3/12 anonim válasza:

Gyógyszerészeti biológia=sejtbiológia

Gyógyszerészerti belgyógyászat=klinikai alapismeretek

2014. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ :) molekuláris biológia nincs benne?
2014. júl. 27. 21:46
 5/12 anonim ***** válasza:

A Debreceni Egyetemen a gyógyszerészeti biológia I. első félévben van , igen ez tulajdonképpen sejtbiológia , második félévben pedig van gyógyszerészeti biológia II. , ami pedig genetika. A gyógyszerészeti propedeutika , szintén I. félévben van , heti egy ötven perces előadás , és ilyenekről tanultunk ott , hogy milyen gyógyszertárak vannak , mi egy gyógyszerész feladata a gyógyszertárban stb. :)

Elsős gyógyszerész gólya vagy Debrecenben? :)

2014. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen :) első éves vagyok ^^ köszönöm szépen a választ! ;)
2014. júl. 28. 22:09
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van még kérdésed kérdezz nyugodtan , tudom , hogy ilyenkor kérdések tömkelege merül fel az emberben . :D
2014. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:D az biztos, már nagyon várom :) biztos jó lesz :) a matematika alapvetően egy nehéz tárgy gyógyszerészetin? :)
2014. júl. 28. 22:48
 9/12 anonim válasza:

Bocsi az OFF-ért, de nekem is lenne egy kérdésem.

Én is elsőéves gyógyszerész leszek.

Nálunk a suliban iszonyat gyenge volt a a kémia oktatás, és számolások terén semeddig nem jutottunk szinte el..Szóval a kellő alap szerintem annyira nincsen meg.

Az lenne a kérdésem, hogy így mennyire teljesíthető a gyógyszerészeti?

2014. júl. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
majd én segítek :) :D
2014. júl. 29. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!