Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes letenni érettségi...

Érdemes letenni érettségi után ezeket a szakmákat? Vagy írtok valami jobbat amiből fent Budapesten komolyabb karriert és anyagi hátteret kitudok hozni magamnak?

Figyelt kérdés
Nos tehát 20éves fiatal férfi vagyok. Most fogok elkezdeni egy esti gimnáziumot ahol 3 év után leérettségizek,aztán gondoltam arra hogy valami komolyabb szakmákat elvégzek mint pl ezekre gondoltam: Banki szakügyintéző. Pénzügyi számvitel ügyintéző. Szakács +Vendéglátó üzletvezető. Bűnügyi nyomozó. Így ezekre gondoltam elsősorban. Ha netán tudtok még valami olyan szakmát amit szerintetek érdemesebb lenne elvégezni akkor nyugodtan írjátok le mivel egy nyitott személyiség vagyok így nyitott vagyok az új dolgokra azoknak megismerésére. Nos a szakács és a vendéglátó üzletvezető ez azért jutott a listámba mivel szeretnék idővel akár egy étterem akár egy club helységnek az üzletvezetője lenni mivel a vendéglátás szerintem mindig lesz. Várom a komoly válaszokat akár ötleteket.
2014. júl. 28. 15:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!