Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valami Eger környéki elszánt...

Valami Eger környéki elszánt fiatalt nem vettek fel véletlenül NYME-SKK-ra?

Figyelt kérdés

Én is oda megyek, de eleinte jó lenne valami környékbelivel eltévedni Sopronban :)Én ipari termék és formatervező mérnőkin leszek :), ha esetleg van valaki aki szívesen benne lenne hogy ne társaságtalanul és 6 óra hallgatásban utazzunk , az szóljon :) Lehet fiú is, lány is nekem mindegy, de az jobb ha többen veszünk el valahol Pesten vagy Győrben (az átszállásokkor), mint hogy egyedül ;P :DD

Várom a válaszokat (már ha lesznek), mert biztos nincs olyan sok ember aki ilyen messziről lesz bejárós :P



#Eger #környék #NYME #SKK elsőéves
2014. júl. 28. 15:20
 1/2 anonim válasza:
Szia! Mész balekhétre 24-én...? A 10:10-kor induló vonattal mész Pestről...? Ha igen akkor írj! sandorifaipar@gmail.com
2014. aug. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
asszem ezt lekéstem xxD de legalább egy vonattal jöttünk sokan haza :p
2014. aug. 29. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!