Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Szegedi Egyetemnek melyik a...

A Szegedi Egyetemnek melyik a legjobb kolija, melyik tartozik a BTK-hoz?

Figyelt kérdés
Fordító és tolmács szakra vettek fel, érdekelne, hogy milyen kollégiumi lehetőségeim lennének. A neten kerestem a BTK-nak a koliját, de nem találtam.

2014. júl. 29. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

BTK-nak nincs saját kolija, karközi kolik közül választhatsz (vagyis ezekben a hallgatók vegyes, különböző karokon tanulnak).

5 karközi kollégium van:

[link]


Én károlyis vagyok, de előbb utóbb ide is elér pár értelmiség, aki mindenáron le akar róla beszélni, mert laktak itt 3 napot és rájöttek, hogy a kollégiumban mások is laknak...

(Népi hiedelemmel ellentétben itt is lehet aludni, tanulni stb., én vagyok rá a példa)

2014. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat! Azt meg tudnád még mondani, hogy hány ágyas szobák vannak? Van különbség mesterképzéses és alapkézéses hallgató elhelyezése között?
2014. júl. 29. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek magának kell eldönteni, hogy melyik kolit választja. Mindegyikben meg van a lehetőség a tanulásra, alvásra, szórakozásra. A Károlyi inkább pörgősebb, én Mórás vagyok az nyugodtabb valamivel. De sok függ attól is hogy milyen szobatársaid lesznek. Egy szó mint száz, neked kell eldönteni, böngészd végig mindegyik koli oldalát és az alapján dönts.
2014. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Mórában 3-4 ágyas szobák vannak és nincsenek elkülönítve az alap és a mester képzésesek.
2014. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Károlyiban 3 ágyas szobák vannak és nincsenek megkülönböztetve az alap és mesterképzésesek.
2014. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 29. 16:46
 7/7 anonim válasza:
Én az Öthalmi diáklakásokban laktam 1 évig, bár az ajtókat tárva nyitva tartottuk, nem tűnt el soha semmim. A lakótársam bulizós volt, de nem vészesen. Ha épp nem volt buli, csend volt. Közel volt a Cora (ami most Auchan), az egyetlen szépséghibája, hogy kinn van a város szélén, a tömegközlekedés meg borzadály.
2014. aug. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!