Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen könyvekre lesz szükség...

Milyen könyvekre lesz szükség a Semmelweis Egyetem optometria és képalkotó diagnosztika szakán az első éven? Milyen tantárgyak lesznek és azokra miből lehet készülni?

Figyelt kérdés
Lehetőségem van most akciósan venni könyveket szeretném tudni mit kell vennem és azt is hogy mit érdemes olvasgatnom ha felkészülten szeretném kezdeni az évet.

2014. júl. 29. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

én képalkotó diagnosztikán vagyok Miskolcon, könyvek közül kellett 1-2 anatómia stb. de netről is meg lehet szerezni, rárakni okostelefonra és elfér az egész a zsebedben :)


ez kb minden szakra igaz, nem kell itt tízezreket kidobni tankönyvre, nem szükséges

2014. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem tudnál nekem küldeni linket esetleg valami ilyen netes könyvre?
2014. aug. 13. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!