Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném egyedivé az...

Hogyan tehetném egyedivé az iskolai füzeteimet?

Figyelt kérdés

Spirál füzeteim lesznek, teljesen egyszerű, a legolcsóbb fajta. Szeretném ezeket egyedivé tenni, de nem tudom hogy hogyan. Rajzolni jól tudok.

Meg azt hogyan oldjam meg, hogy ne menjen szét a füzet? Mit ragasszak rá vagy mivel kenjem le, mert eddig sokszor szétment, lejött róla a festék, "foszlott" (tudom, hogy nem az, de nem jut eszembe rá jó szó) a széle, ilyenek.

Esetleg mintákat tudnátok küldeni, akár priviben?


16/L


2014. aug. 1. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha bekötöd pl egyedileg készített borítókkal az jó lehet csak a spirálrészen ne húzd át a papírt. Szóval vágd ki a megfelelő téglalap alakot és ragaszd rá. Az irószerboltokban lehet kapni direkt spirál füzetekre való átlátszó borítót ami nem feslik el. Ezek egy kicsit nagyobbak a kelletének egy kis cellux mindent megold.:))
2014. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én újságból vágtam ki mindenféle képecskéket és azokat ragasztottam rá :D Utána cellux segítségével rögzítettem őket fixen és így a sarkok is meg voltak védve :D Kicsit hosszú ideig tartott, lehet nem is éri meg, de imádom még mindig azt a füzetet :D
2014. aug. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Diy ( csinald magad ) rengeteg ilyen video van youtube-on.. Diy back to school... Es minden ami iskola ott megtalalod. ;-) remelem tudtam segiteni .
2014. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!