Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerinetek lehetséges otthon...

Szerinetek lehetséges otthon megtanulni az elektronikát netről/fórumokról stb. oldalakról?

Figyelt kérdés

Fizikából és matekból szinte csak ötösöm van, ezenkívül van több könyvem a rádiókról, az elektronikáról-elektrotechnikáról.

A célom az volna, hogy képes legyek megjavítani egy PC-tápot, egy erősítőt vagy bármi elektromos/elektronikus cuccot ha valami van vele.

14/F



2014. aug. 3. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha érdekel, akkor simán :) Sok sikert!!!
2014. aug. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, csak arra figyelj, hogy mindig megbízható forrásból tanulj!
2014. aug. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tom Benko ***** válasza:
Meg azért nem gyakorolni is a megszerzett ismereteket. Tehát szorgosan forrassz, marass.
2014. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Meglehet tanulni eleg sokmindent a netrol, forumokrol es szakkonyvekbol de a legjobb lenne a szakkozep iskola nem? (Utana Egyetem)

Ha pedig tenyleg csak hobbibol, akkor szakkor.


Valojaban ezt irtak elottem de sajnos senki nem emlitette az erintesvedelmet, a biztonsagos munkavegzes felteteleit, amire NAGYON vigyaznod kell, foleg egy PC-tap buheralasa kozben. A maro anyagok hasznalata is veszelyes tud lenni, szoval csak ovatosan mindezzel! Eloszor olvass utana, -kerdezz szakembereket a kornyezetedbol - ezeknek is, hogy tisztaba legyel azok MINDEN veszelyevel.


Biztos vagyok, hogy sok oromet fogsz talalni egy ilyen hasznos hobbiban!

2014. aug. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az előttem szólók mondták! Ha igazán megszereted, több is lehet, mint hobbi, akkor legyél mondjuk villamosmérnök! Ha érdekel a téma és jók az eredményeid, akkor ebből komoly munka is lehet majd 10 év múlva. Hajrá!!;)
2014. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

e-tutorial.hu


Több mint 17 oktató videó magyar nyelven.

2014. aug. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!