Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középsulisok! Középiskolában...

Középsulisok! Középiskolában mindenképpen spirálfüzetbe kell írni?

Figyelt kérdés
vagy ez iskolától függ, hogy mi fogadnak el? mert nem kaptunk tanszerlistát...köszi a válaszokat.

2014. aug. 6. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk matekon kikötés volt a spirálfüzet, szólt is érte, ha nem olyan volt. Abból könnyen ki lehetett tépni lapot, ha dolgozat volt. Ezen kívül más tanárt nem foglalkoztatott, hogy milyen füzetbe írunk. Kb. csak annyi volt a kikötés, hogy nagy alakú legyen, de ezt is csak jó tanácsként mondták.
2014. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Abba írsz, amibe akarsz. Valószínűleg lesz olyan, aki egyáltalán nem is fog jegyzetelni, hanem majd doga előtti szünetben elkéri mástól a füzetét és puskát fénymásol belőle...
2014. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez már nem általános iskola, ahol a tanítónéni megszabja, hogy neki csak ilyen meg olyan füzet a jó.


Értelmes, érthető kérésre lesz példa, pl. minket a matektanárunk, mikor a geometriai rész következett, megkért, hogy sima, tűzött füzetet hozzunk (abban lehet tologatni a vonalzót).


Érdemes spirálba írni. Könnyebb belőle lapot kiszedni, több lap van benne, illetve sokkal helytakarékosabb, mert ugye össze lehet fordítani.

2014. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Én ha tehetném, akkor nem használnék spirált. Túl nehéz lesz a táskád.
2014. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam, a matekhoz muszáj volt, mert irtó sokat írtunk. Az irodalmat, meg a nyelvtant 1 füzetben vezettem, egyiket az egyik végén, másikat a másik végén írtam.
2014. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

a tanárokat pont nem fogja érdekelni milyen füzetbe írsz, valakit még az sem érdekli, hogy írsz e egyáltalán.. persze van egy-két kötözködő tanár, aki szereti megmondani milyen legyen a füzeted...

én a spirált azért nem ajánlom, mert ha nem vigyázol rá eléggé, akkor könnyen tönkremegy. én pl. vastagabb a/4-es füzetet szoktam venni hogy ne hulljon szét

2014. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már egy csomó nagyalakú tűzött füzetet megvettem, úgyhogy remélem nem lesz kikötés a spirál mert nehéz is meg a sok ki-be pakolástól tönkre is teszi a táska belsejét...
2014. aug. 6. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!