Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOTE v. ELTE emelt szintű...

SOTE v. ELTE emelt szintű érettségire felkészítő tanfolyam? (Biológia+Kémia) Melyik a legjobb előkésztő?

Figyelt kérdés

2014. aug. 7. 15:39
 1/4 anonim válasza:
Az ELTE előkészítője a legjobb, persze csak az egyetem hivatalos kurzusa. elokeszito.elte.hu
2014. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a sote előkészítőjére jártam. 90 000Ft volt, megérte, mert 94% lett az emelt bioszom. Viszont tanártól is függ, ha a sote bioszt választod, Mándics Dezső csoportjába próbálj kerülni.
2014. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Azóta jelentkeztem az ELTE TTK biosz-kémia előkészítőre. A kémia zseniális,de a biológia nagyon gyenge. Új a tanár, nem tudja a rendszert, nem ismeri a mozaikos könyveket, se Fazekas-Szerényit és még Berend Mihályt sem....úgyh most lobbizom, hogy tegyenek át másik csoportba, de örülök, hogy most bekukkantottam ide, (már el is felejtettem, hogy feltettem ezt a kérdést) mert akkor a biológiát lehetséges, hogy a SOTE-n csinálom. Nagyon köszönöm!!!
2014. szept. 24. 11:23
 4/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező,

több csoportra voltatok osztva? Volt szintfelmérő? Hogy zajlik a tanfolyam, átvettétek az egész középiskolai anyagot kiegészítve? És végül, hogy sikerültek az írásbelik? Elnézést a sok kérdésért, szeptembertől szintén elte biosz-kémia felkészítőre készülök :)

2015. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!