Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetem elején lesz szintfe...

Az egyetem elején lesz szintfelmérő matekból? Erre érdemes egy kicsit tanulni, vagy inkább nem? Tavaly érettségiztem, szóval már felejtettem. Pénzügy és számvitel szak

Figyelt kérdés

2014. aug. 16. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
nem ezen a szakon vagyok, de egy ismerősömmel ugyanaz az egyetem, ugyanaz a szak, csak más helyen vagyunk(én szfvár, ő Bp). nála volt szintfelmérő nálam nem
2014. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég hülye kérdés, ha írod is, hogy már elfelejtetted, akkor szerinted nem éri meg rá tanulni?
2014. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tavaly érettségiztem, akkor 5-ös lett a matek érettségim. Azóta természetesen felejtettem, mint ahogy mindenki. Azért kérdeztem, hogy érdemes-e, hogy később lesz-e valami következménye? Lesz valami hátránya annak, ha valaki nem írja meg olyan nagyon jóra? Vagy lesz előnye annak, aki jóra írja meg?

Erre gondoltam a hülye kérdésben!

2014. aug. 16. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nem sikerül jól fel kell venned "gyógymatekot" ahol felzárkózhatsz
2014. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy előző írja, extra órákat kell felvenned, ha rosszul sikerül.

Inkább tanulj rá nyáron, napi egy-két órát foglalkozol vele az jobb, mintha kötelezően kéne folyton órákra járkálnod.

2014. aug. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!