Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy megy a beköltözés az...

Hogy megy a beköltözés az egyetemi koleszba?

Figyelt kérdés
Sopronba szeretnék kollégista lenni. Egyenlőre még nem értesítettek emailben. Bemegyek a kollégium recepciójára regisztrálok, fizetek és beköltözhetek? Vagy regisztrálni kell előtte egy "online" rendszerbe? a több kollégium közül az általam választottba jelzem, hogy oda szeretnék beköltözni?
2014. aug. 16. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
A kollégiumi jelentkezések jó eséllyel már lezajlottak, szerintem valamiről lemaradtál vagy nem olvastad rendesen az egyetem értesítőit/oldalát.
2014. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 pokiloki ***** válasza:
100%
Hát nálunk ki kellet online tölteni egy ürlapot , azt elpontozták , és ha a pontod elég volt értesítettek telefonon , e-mailben vagy levélben. Aztán bemész , igazolod magad , kiadják a szobádat és bepakolsz. ennyi.
2014. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát erről már valószínűleg lemaradtál, elég komoly pontozási rendszer van, amihez egy csomó igazolást be kell szerezni, és ez alapján döntik el, hogy bekerülsz e a koliba, vagy sem... esetleg nézz utána, hogy van e pótfelvételi, vagy érdeklődj a sulinál, talán szerencséd lesz.
2014. aug. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én a sok rohadt papir miatt tavaj lemaradtam róla. aztán irták, hogy van üres hely igy pontok nélkül lettem koleszos (mondjuk ez fehérvár)
2014. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Előszőr is köszi. Azt tudom mert én is kitöltöttem a jelentkezési lapot és elküldtem postán. A pontokkal is tisztában vagyok a nagy távolság miatt kaptqam is plussz pontot. :D Azonban én kiválasztottam egy koleszt ahova menni szeretnék, de ők egy egységes jelentkezési lapot töltettek ki velem. Erre vagyok kíváncsi, (már meg is kaptam közben az emailt, hogy felvételt nyertem a kollégiumba), hogy ahova szeretnék menni oda bemegyek és jelentkezek, igazolom magam? Ez már rajtam múlik hova megyek be?
2014. aug. 16. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Általában egyszerre költöztetik be az embereket, elsősöket meg pláne, de mondom: nézegesd az egyetemed kollégiummal kapcsolatos információt, biztos van valami oldal ahova kiírnak infókat.
2014. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha az RK-ba, UK-ba nyertél felvételt, akkor az RK recepcióra kell menni, ha a LUK-ba, VUK-ba, akkor pedig a VUK recepcióhoz kell fáradni!

Írj privátot, hogy ha valami nem világos!

2014. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!