Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lesz valami következménye, ha...

Lesz valami következménye, ha nem fizetjük be az egyetemi díjat?

Figyelt kérdés

Most küldték ki a csekkeket, de nem fogjuk befizetni, megszeretnénk szüntetni a hallgatói jogviszonyt, lesz-e valami hátulütője ??

Költségtérítéses



2014. aug. 17. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Tanulmányi osztállyal kéne egyeztetni.
2014. aug. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy amikor 25-én vannak bent.?
2014. aug. 17. 12:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem fizeted be, részletfizetést kérhetsz, vagy behajtják. Olvasd el a szerződésed, minden benne van. Persze ha akarod otthagyhatod az egyetemet, de azokat a féléveket amiket eddig felhasználtál törleszteni kell.
2014. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, az eddigi féléveket ki kell fizetni.
2014. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Önköltségesen voltam eddig mindig befizettem a tandíjat, ez a veszély engem nem fenyeget, amit most kiküldtek 3 részletbe az úgy sem lesz befizetve, most küldték ki, de nem tudom minek, 26 án lesz a beiratkozás azt olvastam ha beiratkozok egy másik egyetemre akkor megszünik a régi hallgatói jogviszonyom, de írtam levelet a TO-nak, meg megpróbálok holnap betelefonálni s megkérdezem.


Köszönöm szépen válaszaitokat.

2014. aug. 17. 12:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szűnik meg a hallgatói jogviszonyod attól, hogy máshova is felvesznek. Ha nem jelentkezel erre a félévre, csak passziválnak, de kiiratkozni külön kell.
2014. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom erre van egy határidő, amíg lehet passziváltatni. Vagyis utána is lehet, csak ugye ki kell fizetni a csekket, amit küldtek.
2014. aug. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Dáhogy kell kifizetni a csekket amit küldtek feldughatják a seggükbe akkor sem lesz kifizetve.
2014. aug. 17. 22:48
 9/9 A kérdező kommentje:
Hülyeségeket nem kell írni
2014. aug. 17. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!