Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon félek a gólyatábortól....

Nagyon félek a gólyatábortól. Mi lesz?

Figyelt kérdés
23.-án megyek gimis gólyatáborba, 9.-es leszek infó szakos és nem vettek fel egy túl jó gimibe. (nem putri, de nem kapott túl jó értékeléseket) és senkit sem ismerek. félénk vagyok. Attól félek ki fognak közösíteni, nagyon megaláznak, lejáratom magam. Nem szeretem az embereket, extra félénk és visszahúzódó vagyok. Nem egy átlagos lány vagyok, nem vagyok a tipikus sulip*csa akin egy rakat vakolat van, persze ruhára ez már nem igaz. Szerintetek mi lesz velem? Nagy létszámú az osztály, abból kb. 10-15-en nem mennek gólyatáborba, én se akarok, de muszáj különben természetesen kiközösítenek.
2014. aug. 19. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Add onmagad, aztán akinek nem tetszik, bekaphatja.

Elmondom neked, hogy az én gimis golyataborom katasztrófa volt mert visszahúzódó kis ize voltam. Egy baratom sem vol, nem fogadtak be. Igy 6 év utan az osztály nagy reszevel joban vagyunk, osszekovacsolodtunk. A golyataborban meg teljesen más ember vagy, mint amilyen később leszel, ha ott nem sikerül beilleszkedned, majd sikerul később.


off: MIERT kell minden lánynak ezt a "nem vagyok rbanc mert nem sminkelem magam" dolgot beleirnia a kerdesebe? Rbanc attol leszel, ha mindenkivel lefekszel, nem attol, ahogy kinezel.

2014. aug. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

En nem felek. Nekem egy het mulva lesz. De azert enis izgulok mar meg minden hogy juj milyen lesz :D.

Neked meg nyugiiii. Biztos lesz baratod :). Az elsonek igaza van.

2014. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
SENKI NE FÉLJEN A GÓLYATÁBORTÓL!! Nagyon jó szokott lenni, sok csapatépítő feladat van! :)
2015. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!