Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolán/egyetemen van olyan...

Főiskolán/egyetemen van olyan hogy Dj/Producer képzés?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy van e valamelyik főiskolán vagy egyetemen olyan képzés ami lehetővé teszi azt hogy Dj papírokat szerezzek. Ha a MAHASZ tagja vagyok akkor is kaphatok ilyen papírokat vagy az elősegít valamit?

2014. aug. 19. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ahogy a rocksztárok és rapperek sem szerehetnek diplomát a tudományukból. Hangmérnök képzés van a Színművészetin, ha érdekel.
2014. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 pokiloki ***** válasza:
0%

Olyan h Dj szakma :D. MAga a Dj-k egy olyan emberek akik nagy embernek akarják tenni magukat és közben csak azt akarják leplezni h egy kis nyomik vagy ezzel akarna bevágódni a csajoknál , mert egyébként nem tudnának felszedni 1-et sem. De persze vannak kivételek is.


Maga olyan h Dj szakma van egy iskolában , mert haverom is Dj (és persze egy nagyotmondó pattanásos kis nyomi gyerek aki még alkoholista kőművesnek is rossz lenne) és tőle halottam h van ilyen suli vhol , kapsz is róla papírt meg minden , de saját felszerelés kell vinned magaddal.


Maga az h Dj vagy hát nem ér sokat , mert vagy bejön ami 1000-ből 1 ember (és ez valós szám)-nek sikerül akkor se csinálhatod nyugdíjas korodig. De a hangmérnök az egy diplomás Dj szak viszont tényleg az van h abból is annyi van mint a szemétrakáson a basz..ó légy mivel igen könnyű szak és nincs olyan munkahely ahol elmehetnél dolgozni kivéve a RTL vagy TV2 de oda be kell születni.

2014. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés azon a szinten van, mint amikor valaki "discoban dolgozó pultos" szakot keresett egyetemen.
2014. aug. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha szeretnél papírt szerezni arról,hogy dj vagy, vagy dj szeretnél lenni, akkor iratkozz be egy suliba ahol a megszerzett tudásról okj-s (bármennyire is hihetetlen, de okj-s bizonyítványt kapsz)bizonyítványt kapsz, plusz igényelhetsz hozzá europassos papírt is. Ilyen képzéseket a Magyar Diszkósok Érdekvédelmi Szövetsége indít. Amúgy a képzés hivatalos neve Hanglemez-Bemutató. Nem kell semmit se vinned magaddal vinni, csak füzetet és tollat, ja és pénzt. :) A technikát amin a gyakorlati oktatás zajlik, ők biztosítják. Remélem tudtam segíteni. Sok sikert!
2015. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ah! Erre lettem volna kíváncsi! Köszi a választ :D
2015. márc. 25. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!