Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elvesztettem a diákigazolvány...

Elvesztettem a diákigazolvány igazoló lapomat. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés

Szóval 8. év végén bevonták a diákigazolványomat, helyette kaptam egy igazoló lapot. De elveszett ez a lap. Sürgősen kellene egy új, mert nemsokára vennénk a bérletet. Hol kaphatok egy másik igazoló lapot? A diákomat szeptemberben fogjuk csinálni.

Segítséget előre is köszönöm.



2014. aug. 20. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ott, ahol kiállították, vagyis az általánosban.
2014. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Bemegyek és adnak egy másikat?

Vinni kell vmi iratot, vagy csak bemegyek és elmondom a sztorit?

2014. aug. 20. 17:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Oda kell bemenni, ahová 9.-be fogsz járni. Kérsz egyet, adnak minden nélkül. Mondjuk ha még nem igényeltél ott új diákot, akkor először ezt kell majd elintézni.
2014. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval akk általánosba menjek kérni új lapot vagy ahova folvettek?
2014. aug. 20. 18:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahova felvettek. Az általánosban nem fogsz érvényeset kapni.
2014. aug. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A középiskolában sem, mivel ahhoz kell beküldött diákigazolvány igénylés. Szóval ez most egy ilyen helyzet, várnod kell.
2014. aug. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért csak próbálkozzál az általánossal. Minden iratot ott kell pótolni, ahol kiállították. Mivel te nekik adtad le azt az igazolványt, ami a náluk való jogviszonyod lezárta után még több hónapig érvényes, ők adnak igazolást erről a tényről.
2014. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. aug. 25. 14:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Végül hol kaptál?
2017. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!