Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha a tárgy mellett...

Mit jelent, ha a tárgy mellett az ajánlott félév 0? Akkor melyik félévben kell megcsinálni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 20. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Amelyikben akarod. Általában szabválnál vagy kötelező tesinél írják ezt.
2014. aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos az ajánlott félév a 0? Nem a kreditérték? Mert nekem neptunban sehol sincs 0 az ajánlott félévnél,max nincs odaírva semmi se,kreditnél viszont több helyen is van 0.
2014. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
BME-n legalábbis 0-t írnak oda.
2014. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Külön oszlopban van a kredit és az ajánlott félév. Szóval nem néztem félre. Azért is írtam ki a kérdést.
2014. aug. 20. 23:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is bme-s vagyok,de nekem sehol sincs 0 féléves tantárgy, se kötvál,se szabválnál. Szóval ez nem bme függő,hanem tanár vagy to függő (aki kiírja). De valószínűleg akkor az előző válaszolónak van igaza,hogy ez azt jelenti,hogy bármikor teljesítheted. Legegyszerűbb,ha keresel egy mintatervet (amit biztos találsz) és az alapján megnézed.
2014. aug. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző: nem tudom nálad miért nincs (esetleg szakfüggő), de GPK-n tele vagyunk 0. ajánlott féléves tárgyakkal:

[link]

2014. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez szakfüggő, az adott mintatantervtől függ.
2014. aug. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!