Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen egyetemistá...

Szerintetek milyen egyetemistának lenni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Ma Magyarországon? Utál a fél ország, a másik fele meg éppencsak megtűr.

Egy normális társadalomban? Azt nem tudom, még nem próbáltam.

2014. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem király!

Az első nem tudom miről beszél...

2014. aug. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Első: mi az hogy utál meg megtűr? Te nem tudom hol élsz. Épphogy büszkék azokra az emberek, akik értelmes szara járnak (mérnök, orvos, stb), a másik fele (bölcsész, jogász stb) meg nem érdekel senkit.


Egyébként nagyon jó egyetemistának lenni, elszakadsz a szüleidtől és végre szabadnak érezheted magad. Ha középsuliban nem tanultál meg maadról gondoskodni, akkor egyetemen kénytelen leszel.

2014. aug. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
szara=szakra
2014. aug. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Komédián, andragógián faxa!

Orvosin, mérnökin, gyógyszerészin meg sz*pás...

2014. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sokkal jobb, mint a gimi. Azt csinálsz, amit akarsz, saját magadért felelsz. Ha hiányzol, nem kell igazolni, ha nincs kedved reggel felkelni, hogy bemenj előadásra, akkor nem kelsz fel. Maximum magadat hibáztathatod később, ha emiatt nem jól sikerül a vizsgád.

Amit meg az első írt, arra ne is hallgass, mert nem igaz, én nagyon szeretek egyetemistának lenni.

2014. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Én mérnöknek tanulok, az alapszakot elvégeztem, most jön a mester. Azt mondhatom, hogy életem legszebb évei voltak és remélem a következő 2 évről is hasonló véleményem lesz. :)


Lehet mondani, hogy ez borzasztó, megcsinálhatatlan, nincs időd semmire, blabla, de ez mind csak a körítés. Aki egyetemre megy, egy valamirevaló szakra, az igenis vegye tudomásul, hogy lesz olyan hogy 3-4 napig nem alszik, lesz olyan olyan, hogy már a légy zümmögésén is képes vagy elbőgni magad, lesz olyan, hogy hisztizel és toporzékolsz, lesz olyan, hogy egy hatalmas nullának érzed magad, lesznek nehéz időszakok, de összességében hátranézve nagyon büszke leszel magadra, hogy végig csináltad és a szépre fogsz emlékezni, ugyanis emellett köttethetnek életre szóló barátságok, hatalmas bulik vannak, együtt izgultok, együtt stresszeltek, együtt hisztiztek az évfolyamtársakkal, együtt lógtok, megismeritek egymást és rengeteg élménnyel gazdagodtok!

Ezen felül pedig nem szabad elfelejteni, hogyha komoly szakon tanulsz, akkor értékes szakember válik belőled az évek alatt reményeink szerint, tehát igenis érdemes ott lenni és tanulni! :)

2014. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó, bár egyben hatalmas szívás is. Akármilyen hihetetlen sokaknak, a bölcsészkaron is előfordul, hogy napokig nem alszol, és nem csak vizsgaidőszakban. Persze amikor éppen a 60. oldal ószláv főnevet vizsgálod különböző nyelvészeti szempontokból, legszívesebben meghalnál, de ez vele jár. Akármekkora szenvedés, én imádom az egyetemet és a szakomat is.
2014. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!