Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Xántus Jánosban hogyan zajlana...

Xántus Jánosban hogyan zajlanak az úszások?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ha nem tudsz úszni, akkor kötelező az úszást választani, de azt hogyan "mérik"? Van egy nap, amikor külön mindenkit megnéznek,hogyan tud úszni vagy mi? Nem vagyok egy nagy úszó bajnok, főleg mert nem szívesen vagyok vízben, és rosszul vagyok, ha le kell buknom a víz alá

2014. aug. 23. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, metróval kell menni az uszodába (az összes új tanulónak), ott mindenkit felmérnek, tud-e úszni.Ha nem, kötelező az úszás, heti két órában, és osztályozzák is.Ha ennyire nem szeretsz úszni, kérd meg írásban az iskolát, hogy ne kelljen úszni, 17 féle másik sport is van, abból lehessen választani.
2014. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy nap fogják mérni. El kell úsznod a medence közepéig háton és mérik időre. Ha nem vagy gyors, vagy nem tetszik a tanárnak, akkor kötelezően kell járnod egész kny-ben. A tanár nagyon szigorú és nem nagyon érdekli, hogy félsz e a víztől vagy nem. Akkor is be kell ugranod, ha nem tudsz úszni a kis vízbe kerülsz, ahol nem kell lebuknod, és félév után átkerülsz a nagy vízbe. Mind tapasztalat:)
2014. szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és csak háton kell?:O semmi mást nem is néznek?:O
2014. szept. 9. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!