Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki már nem középiskolás és...

Aki már nem középiskolás és rendelkezik érettségi bizonyítvánnyal, az bármiből tehet érettségit?

Figyelt kérdés
Például, ha én informatikai alapismeretekből, vagy egyéb ilyen középiskolában nem sok helyen tanított tárgyból érettségiznék, azt megtehetem így? Illetve egyedül is felkészülhetek rá, vagy kell járni oktatásra? Azért kérdezem, mert egyébként sok könyvem van, és értem is az anyagot, úgyhogy egyedül is fel tudnék készülni itthon.

2014. aug. 23. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, ha van érettségi bizonyítványod, akkor megteheted, hogy olyanból érettségizel, amit sosem tanultál.
2014. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Akkor otthon is felkészülhetek akár?
2014. aug. 23. 12:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Sőt, egyedül kell. (legfeljebb fizetős előkészítőre járhatnál.)
2014. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy az informatikai alapismeretekre gondoltál? Mert az a szakközepesek szakmai tárgya. Az informatika van a többi középiskolásnak.

Bármiből bármennyi érettségit tehetsz, csak a vizsgadíjat kell befizetni.

2014. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, sima informatika érettségim is van, most ezt akarom és tudom, hogy ez szakközépes tárgy, ezért kérdeztem, hogy lehet-e.
2014. aug. 24. 09:09
 6/7 anonim ***** válasza:
OK, csak ilyennel még nem találkoztam. :-) Sokkal keményebb a mezei informatikánál.
2014. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, ahogy tanulmányoztam az eddigi feladatsorokat, ez inkább kettes számrendszer, kódolás stb-ből áll, de nagyjából értem ezeket.
2014. aug. 24. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!