Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, főiskolások,...

Egyetemisták, főiskolások, akik dolgoztok, milyen munkát végeztek iskola mellett?

Figyelt kérdés

Mindenkit megkérnék, hogy ne jöjjön azzal, hogy vagy dolgozol vagy tanulsz (kaptam már meg), sajnos valaki nem tud ilyen egyszerűen élni.

Én kasszázom 2,5 éve, de most hirtelen rájött a hoppáré az iskolaszövetkezet képviselőjére, s nem ír be engem dolgozni...Szoktam nyáron gyárba járni, 3 műszakosba, de azt nem tudom megcsinálni iskola mellett, csak hétvégén. Nézegetem olx.hu-n és jofogáson, hát, ha találok valami rész munkaidős állást vagy ehhez hasonlót, mert hiába írok sms-t, hívom fel, megyek be szmélyesen megbeszélni az illetékessel, hogy legyen munkám s, nem válaszol, nem veszi fel, nincs bent, pedig, amikor egyszer visszaírt direkt lebeszéltem, hogy bemegyek és beszéljünk személyesen, erre csak a kollégája volt bent a megbeszélt időpontban, őt a kolléga érte el telefonon, de velem nem volt hajlandó beszélni, amikor arról volt szó,h átadják a telefont.

Ti milyen munkát végeztek, ahova fixen tudtok menni? S van időtök mellette tanulni, albérletet rendben tartani.

Köszönöm a válaszokat.



2014. aug. 24. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Bébiszitter vagyok, egy családnál heti három napot.
2014. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam hostessként 1 évet (jól megfizetik), voltam 3 hónapot étteremben hostess/pultos (ez jól igazítható volt az órarendemhez, mert rugalmasan a főnökkel kellett egyeztetni a beosztásról), help deskesként is dolgoztam (ez is órarendhez jól illeszthető és jól fizető), valamint most másfél éve adminisztratív asszisztens vagyok egy irodában, ahol szintén a közvetlen (nagyon kedves) főnökömmel tudom egyeztetni a beosztást.


Regisztrálj iskolaszövetkezeteknél, ott folyamatosan küldenek hírleveleket az aktuális munkákról.


Heti 24-30 órát tudok dolgozni, ha hétvégén is megyek. Mindig félreraktam a hétből x órákat, amit csak tanulásra szánok, valamint az órarendemhez próbálom igazítani a munkámat, valamint az órarendet is a munkához próbálok alakítani. Van olyan is, hogy 1-1 órával korábban kelek néha, és akkor is tudok tanulni. (matematika szakos vagyok)


A lakás szalad, de nem érdekel, kaja gyorsan kész kaja, vagy otthonról rendes.

2014. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Év közben babysitterkedtem (óvónőnek tanultam, szóval idegenek is rám merték bízni a gyereket), és gépeltem (órabérben - 10 ujjal).

Minden nyáron 17 éves korom óta pedig heti 6 nap 12 órában étteremben dolgoztam.

2015. okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!