Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A gólyatáborban tényleg...

A gólyatáborban tényleg mindenki részeg?

Figyelt kérdés
Mert a szabályzat azt írja, nem lehet vinni alkoholt. De mások meg azt mondják, ott mindenki folyamatosan merev részeg.
2014. aug. 26. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kettő közötti összefüggést. Sanszos azért nem lehet vinni, mert ott majd lehet venni.
2014. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
tavalyi bme vik-es gólyatáborban is benne volt nem lehet vinni, ha vittél a vámon lefoglalták, de aztán a végén visszaadták, meg lehetett venni a végén ott is
2014. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gólyatábor, gimis vagy egyetemi? Középiskolain nálunk elég minimális ivászat volt, mert nyilván senki sem akarta/merte egyből kihúzni a gyufát a leendő tanárainál azzal, hogy berúg. Ez egyetemi már más kérdés, oda a legtöbben kellő mennyiségű alkohollal érkeztek, és nyilván elfogyasztásra is került :)
2014. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Főiskolai. Nem az érdekel, hogy lehet-e vinni, hanem hogy tényleg részegek-e ott az emberek.
2014. aug. 26. 15:09
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Egyes mendemondák és városi legendák szerint igen, ugye milyen durva? Gólyatáborban részeg emberek...
2014. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát most lehet ez neked új, de jó részt erről szól a gólyatábor. :D Piálás, bulizás, ökörködés. Alkoholt általában azért nem engednek, hogy bevigyél, hogy ott vehesd meg, hogy ezzel legyen bevételük. Azért nem mindenki merev részeg, én sem voltam az, mert annyit nem szokásom inni, de jól éreztem magam. :)
2014. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
nekünk 2 éve adtak 1000 liter bort ajándékba, DE-MK
2014. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 SeinHime ***** válasza:
100%
Ez hülyeség :D Tegnap jöttem haza gólyatáborból (ELTE BTK) és igen, volt aki nagyon részeg volt, de mivel nem volt kötelező inni, ezért voltak józan/kevésbé részeg emberek is.
2014. aug. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Azért legyen valamennyi ítélőképességetek. Nyilván ha valaki azt mondja, hogy mindenki részeg, akkor nem azt mondja, hogy egytől egyig minden egyes személy aki a gólyatábor területén tartózkodik több napig 0-24 órában részeg. Hanem azt, hogy még aki kevésbé bulis, azok is isznak (valamennyit). Nyilván ez nem a középiskola, ahol egy tanár a sarkadba toporog, ha megfogsz egy doboz sört. Sehol se kötelező inni, te döntöd el, de ne lepődj meg, ha valakit csak részegen fogsz látni, mert ez abban a környezetben természetes. Nem értem miért kell ezt túlkombinálni...
2014. aug. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolaiban biztos nem,nálunk átkutatták a táskákat,egyeteminél biztos.:D
2014. aug. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!