Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sikerült a pótvizsga? Milyen...

Sikerült a pótvizsga? Milyen tantárgyak voltak? Pótvizsga észrevételek, tanárok? Ha nem sikerült, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

2014. aug. 28. 12:46
 1/2 anonim válasza:

Szerencsére sikerült,bár nem vagyok rá büszke,hogy megbuktam...Mind ez 7.osztály év végén történt bioszból..

Na most..amikor bementem ottvolt a fizika tanárom,és egy matek tanár...Segített mind a kettő a BIOSZ KÖNYVBŐL! Pedig eggyikkel sem voltam húde jóban..Aztán megjött a biosz tanárom...abban az évben vele borzalmas volt a kapcsolatom..akkor pikkelt rám:D De miután megírtam a lapot kérdezgett egy picit és akkor mondta,hogy most megadja a kettest,de legközelebb nem lesz ilyen kegyes velem:D Most tovább tanulás elött állok 8.os vagyok..Az átlagom mindenből 4-es/2-3 hármasom van össz-vissza+ nyelvtan kettes :S De a nyelvtan nagyon nem megy :S Ige kötő megilyenek áh hagyjál :D Ha nem sikerül akkor marad az évismétlés..:/ Bár jártam pótvizsga felkészítőhot(Ami nagyon sokat segített) Most bioszból 4-es vagyok:) Amúgy minden korabelimnek ajánlom(14/F) ,hogy ne g@cizzen a tanárokkal,mert te jársz rosszabbul:) Majd év végen amikor már felvettek egy másik suliba vissza lehet menni leugatni őket..a szemetek..persze van kivétel..van egy pár tanár akinek megköszönöm az egészéves munkáját és,hogy ilyen kedves/rendes/normális volt velem :)

2014. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Nekem is sikerült. Bemegyek a terembe be jön a töri tanár. Azt mondja, te mit keresel itt? Mondom: Hát megbuktattál. És hazaküldött. :)


Mondjuk én nem nappali sulis vagyok már!

2015. febr. 3. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!