Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Táncolni szeretnék! Szeretnék...

Táncolni szeretnék! Szeretnék Miskolcon modern táncot tanulni, de nem tudom hogy hol lenne érdemes . Ötleteket szeretnék. Ötlet?

Figyelt kérdés
Nézegettem itt netem de elég sok helyen társastán vagy balett van kiírva és nem tudom eldönteni h modern tánc is benne van-e.16 éve lány vagyok. Ha tudtok hip-hop-ot nekem azis. Van valakinek ötlete?

2014. aug. 28. 22:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha hülyén fogalmaztam
2014. aug. 28. 22:23
 2/4 me14me válasza:
Ritmus, ez a csoport neve több városban is van azt pontosan nem tudom h Miskolcon van-e, de egy próbát megér és hip-hop.
2014. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nézd meg az eLTE tánciskolát!
2014. aug. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oh köszönöm :) majd szétnézek :3 és azt tudjátok h egy tánciskola most az hogyis van?...sose jártam csak oviba..
2014. aug. 31. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!