Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gitározni fogok tanulni és...

Gitározni fogok tanulni és gitárt kell vennem. Ez jó tanuló gitárnak?

Figyelt kérdés
Akusztikus természetesen, 37 cm széles és 100 cm hosszú az egész egyben. [link]

2014. szept. 9. 21:07
 1/6 anonim válasza:

Ez a legalja cuccok egyike. Ha nincs pénzed jobbra, talán használható, de lehet, hogy meg fogsz vele kínlódni.

Azt hiszem, mindent elmond róla, hogy az Auchan-ban meg az E-digitalban árulták, mert egy valamirevaló hangszerbolt szégyellné kitenni.

2014. szept. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! igazából meglepődtem mert 8-9 ezerért találtam alig hazsnált Yamahat. ahhoz képest ez nagyon drága
2014. szept. 10. 22:47
 3/6 anonim válasza:
Mindenképpen inkább Yamahát!
2014. szept. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
En egy Ibanez GRX-20 at hasznalok ezzel kezdtem es nekem egyenlore nem sikerult elernem a hataraira es 1 es fel eve gitarozok naponta 2-3 ora gyakorlassal es tanulassal
2014. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az Ibanez GRX-20 nem akusztikus gitár.

A kérdező akusztikus gitárt keres a kérdés alapján.

2014. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen akusztikusat de köszönöm a válaszokat :)
2014. szept. 11. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!