Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam mikor milyen...

Honnan tudjam mikor milyen tárgyat kell felvennem az egyetemen?

Figyelt kérdés

A DE BTK-n vagyok osztatlan tanári szakon töri orosz szakon.

A beiratkozáskor azt mondták, hogy az órarend az utolsó pillanatban szokott elkészülni, ez kb. Mit jelent és hol tudom megnézni azt, hogy milyen tárgyakat kell felvenni és meddig lehet felvenni.


Jelenleg semmit sem tudok az tárgyakról és órarendről, de szombaton költözök be (09.13.)


Most lekéstem vmit vagy nem?



2014. szept. 9. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

hát szerintem lekésted, az egyetemek jó részén már megy a tanítás. szeptember első hete pedig regisztrációs hét, amikor ezeket a dolgokat (pl. tárgyfelvétel) megoldod.

valószínűleg neptunt, vagy max. etr-t használ az egyetem. ehhez van egy felhasználó neved, amihez jelszót kell írnod. amikor én gólya voltam, nekem küldtek egy csomagot, amiben minden fontos tudnvaló benne volt. te ilyet nem kaptál? valahogy csak áramolnia kéne az információnak....

2014. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kell lenni mintatantervnek, ebből kiderül, hogy az első félévben miket kell felvenni. Nálunk-Károli-a Neptunon van fenn. A tárgyakhoz kurzusok tartoznak, azokat kell felvenned magadnak, tehát órarendet csinálsz. Egyes egyetemeken felveszik a hallgatóknak az első félévet hivatalból. Kérdezz utána, lehet, hogy nálatok ez a helyzet.
2014. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én levelezős vagyok, nekünk szeptember közepén kezdődik a tanítás de már nekünk is felvették a tárgyakat. Ettől függetlenül a mintatantervből tudtam, hogy melyik félévben milyen tárgyak kellenek. Én a saját sulink weboldaláról töltöttem le. Szerintem lemaradtál róla, elég fura, hogy most jutott eszedbe :/ OE-n már tanítás van és gondolom más sulikban is.
2014. szept. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3as vagyok, Neptunba vagy ETR-be be tudsz lépni egyébként? Tárgyfelvételnél kilistázod a tárgyakat és ott elvileg írja, hogy melyik tantárgyat melyik félévben ajánlott felvenni.
2014. szept. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sikerült felvenni a tárgyakat a neptunban kellett a vàlaszaitokat köszönöm és a tanulmányaitokhoz sok sikert!!!;)))
2014. szept. 10. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Huh, akkor jó!! Neked is sok sikert a tanulmányokhoz :)
2014. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!