Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kommunikáció és médiatudomány...

Kommunikáció és médiatudomány szakról átlehet-e menni szabad bölcsészetre?

Figyelt kérdés
Most kezdtem fizetősön, de átmennék bölcsészetre, az államilag támogatott formában van, és a pontom is meglenne hozzá. Mindkettő a BTK-on belül van. Köszi a választ előre is! :)

2014. szept. 22. 15:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Ezzel az a bajom, (tudom, nem tartozik a kérdéshez), de a médiával legalább lehetsz újságíró, rádiós, tévés, riporter, stb. stb. de a szabad bölcsésszel olyan túl sokra nem mész.
2014. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Persze, hogy lehet. Ezt hívják úgy, hogy cseberből vederbe.
2014. szept. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Iróniát mellőző, objektív válaszok kellenének. Lehet ilyet csinálni, vagy majd csak a következő felvételikor?
2014. szept. 22. 15:50
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

"Iróniát mellőző, objektív válaszok kellenének."


Kérdezd meg a tanulmányi osztályon, vagy a dékáni hivatalban, vazzeg...


Ja, és qrwa gyorsan adjál egy Whopper menüt kólával!!

2014. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Meg lehet csinálni, persze. Most februárban jelentkezel a szabad bölcsészetre (egyébként miért ez a szak? Mi visz erre rá embereket? És ez most nem irónia, de egyszerűen nem értem), és ha tudsz akkor utána elismertetheted a kreditjeidet.
2014. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

# 4/5 Az ilyen szakmunkásokéba először azért beleköpünk, hadd szokják, úgyis parasztok. :)


5/5 De februárban csak keresztféléves képzések indulnak, nem? Ergo, ha az a szak pont nem indul, akkor nem mehetek át, egyáltalán akkor elölről kellene kezdenem mindent? Mert közös tárgyunk a mostanival kb. 2 van.

2014. szept. 22. 17:33
 7/21 anonim ***** válasza:
48%

Jól van, szabadbőccsész, IKSZDÉ van! xD

Majd munkakereséskor is ikszdé legyen! ;)

2014. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
# 7/7 Tudom, hogy ideges vagy és ez teljesen normális, az alja ember találkozása ez értelmiségivel mindig ilyen. :)
2014. szept. 22. 17:51
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

Ne vádaskodj! Nem neveztelek alja embernek.

Sok sikert a tanulmányaidhoz.

2014. szept. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

De undorító stílusban degradálod a BTK-s szakokat, pedig külön felhívtam a figyelmet az ironikus válaszok mellőzésére.

Egyébként meg úgy gondolom, hogy egy vélemény sztereotípiákból való felépítése szűklátókörűségre vall. Legközelebb ezt azért vedd figyelembe. IK, MÉK stb. diplomával is lehetsz munkanélküli.

2014. szept. 22. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!