Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék kiiratkozni az...

Szeretnék kiiratkozni az iskolábol és a páromhoz költözni. Mi a menete ennek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok . 11. Osztalyba jarok gimnaziumba. A helyzet az hogy ott akarom hagyni az iskolàt és a pàromhoz költözni ( màsik vàros, mâsik megye) dolgozni szeretnék! ( lenne munkalehetőségem ismerős àltal) Kérlek ne oktassatok ki , hogy miert akarom ott hagyni az iskolàt.kapok ebbol eleget a csaladomtol ..de epp miattuk dontottem igy . Nem birok ki még 2 evet! Es a parommal is nagyon szeretnek ossze koltozni 4 eve vagyunk egyutt ő màr dolgozik ..van hàza. Ő azt se akarja hogy dolgozzak ! El akar tartani de ezt nem hagyom :) de az iskolàt csaladi okok miatt ott szeretném hagyni ne haragudjatok de ezt nem akarom reszletezni! Es ismerem a majd megbànod féle szovegejet is! ..anyit mondok hogy nem birom tovabb .. A kerdesem az lenne mi a folyamata ennek ? Hogy tudok kiiratkozni ? Hogy kel lakcimet àt iratni stb? Koszonom elore is.

2014. szept. 23. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Abban a másik városban is van gimnázium... iratkozz át oda. Ja , bocs, nem szóltam. Bemész az lakosságnyilvántartáshoz: kiíratod és beíratod magad az új helyre.
2014. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszii. Az igazsàg az hogy utalok tanulni egyszeruen nem birok odafigyelni nem birom vegig csinalni. Tudom h az erettsègi se sikerulne. Allandoan idegeskedek mert a tanarok kiosztanak a rossz jegyeim miatt.. Itthon olyan fàradt vagyok h egyszeruen nem birok tanulni , csak pihenni es pihenni ..
2014. szept. 23. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDDd


Ha már annyira "nem bírod" a dolgot, akkor gyakori kérdések helyett a hivatalokba mennél, kilincselnél, érdeklődnél meg egyebek...a városházán a portás asszony mindent megtud neked mondani.


Aranyos vagy, ritkán olvasni/hallani ilyet. Azaz, minden nap. A tini lányok 30%-a az internet miatt írogat ki ilyet. Aztán meg 2 év múlva már nincs is eszébe a dolog, meg tagadja, hogy bármikor is akart volna ilyet :D. Felelőtlen butaságot akarsz. Butaságot. A megbánásról nem is beszélek. Ez butaság lenne. A barátod meg fiú. Manapság a fiúk/férfiak 97%-a 30 éves koráig nem tervez se előre se hátra, csak baszni akar, minél többet. S mindegy, hogy kit...

Az általam ismert lányok nagy része egyébként nem ilyen kis elbaszott fruska mint Te. Érettségi -> diploma. Mo.-on azzal már (talán) ellehet helyezkedni és 150 nettóval kezdeni.


Te mit akarsz? :) Van bármi jövőképed? Vagy csak szerelmes vagy, otthon takarítani meg mosogatni kéne, de Te nem, inkább a nyomi barátod farkán csüngnél? Te nem így gondolod? A barátod igen :) Ha férfiból van, így gondolja.

2014. szept. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mint emlìtettem lenne munkalehetőségem. A hâztartàs vezetésben nagyon is jàrtas vagyok... A baràtom pedig nem nyomi és rajtam kivul senkije nincs ! 4 eve csak egymàsnak vagyunk . Ő 22 èves . Ès az életcélom az hogy jo feleség, hâziasszony, és anyuka legyek(kb. 2 ev mulva)
2014. szept. 23. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!