Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valóban olyan rosszak a...

Valóban olyan rosszak a gmináziumi kollégiumok, mint ahogy a szüleim mondják?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar az, hogy a szüleim mindig úgy viselkednek velem, mint a főnök a beosztottjával, ezért elgondolkodtam azon, hogy ha gimis leszek, akkor inkább kollégiumban laknék. Amikor a szüleim ezt meghallották, olyanokat meséltek, hogy nem mehetnék egyedül sehová, szar lenne a kaja, kötelező lenne a tanszoba és mindenhez engedélyt kell kérnem a nevelőktől. Tényleg ilyen borzalmas?

12/L



2014. szept. 28. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

ez helyfüggő is

de általánosságban annyit tudok mondani, hogy van minden nap kimenő, akkor oda mész ahova akarsz, de amúgy csak engedéllyel mehetsz el

van takarodó

az étel tényleg nem a legjobb, de azért nem is elviselhetetlenül rossz (kb mint a menza), de te is vehetsz magadnak vagy vihetsz otthonról

a tanulás meg van ahol úgy van, hogy bizonyos átlag felett tanulhatsz a szobádban


szóval egyáltalán nem borzalmas, de az igaz hogy megvannak a szabályok, fel kell készülni a kicsi szobára/szekrényre és lehet elsőre nem is kapsz jó szobatársakat

olvass utána, kérdezgess olyanokat akik ott kolisok és utána dönts

2014. szept. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Végülis, igen, kb olyan ahogy a szüleid elmondták. Mondjuk nálunk a kaja jó, de mondjuk ízlés dolga ez is. Sokan inkább hazacuccoltak az első hónapban, mert nem bírták a kolit. 4-5-6 ismeretlen emberrel nem könnyű egy szobában meglenni. Annál még a főnökösködő szülők is jobbak.
2014. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, ami a tanulást illeti, szerintem jótt tenne nekem a kötelező tanszoba, mivál kb. sohase csinálok leckét (nem vagyok rá büszke)
2014. szept. 28. 15:18
 4/4 anonim válasza:

Tudo, hogy ez nem ezzel kapcsolatos de légyszíves valaki leletudna írni priviben milyen a Koranyi Frigyes Gimnázium És Kollégium Nagykállón?

Köszi

2015. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!