Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mozaik kiadós, Gál Béla-féle...

Mozaik kiadós, Gál Béla-féle Biológia 10. könyv, nagy különbség van az 1. és 11. kiadás között?

Figyelt kérdés

Tudom, nem valószínű, hogy választ kapok erre. De ha esetleg mégis akad valaki, akinek van tapasztalata, megköszönném.


A Természetről Tizenéveseknek sorozat részeként Gál Béla szerzőtől szereztem be a minap a 10., 11. és 12. évfolyamos Biológia könyveket. Amint utólag láttam, a 11. és 12. évfolyamos könyveim 11. kiadásúak, a 10. évfolyamos az 1. kiadás, nyilván, régebbi átdolgozás, Gál Béla és Gál Viktória szerzőktől való.


A kérdésem lényegében az, hogy nagy különbség van az első és a tizenegyedik kiadás között? Az újabb átdolgozás kb. 40 oldallal hosszabb, mint azt a Mozaik kiadó honlapjáról megtudtam. Célszerű volna megpróbálnom visszacseréltetni?



#biológia #érettségi #tankönyv #Mozaik Kiadó #természetről tizenéveseknek
2014. szept. 29. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.Inkább használd az újabb kiadást az 1. és a 10. kiadás között nagy különbségek lehetnek.
2015. jún. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A tizedikes könyv, amiről beszélsz az már az új, 2012-es nemzeti alaptantervhez készült, átdolgozott kiadás, benne is van, hogy mikor adták ki, ha 2014-es, akkor semmi probléma. (Az már csak az én véleményem, hogy felesleges volt egy olyan kiváló könyvet átdolgozni.)

2015. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!