Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Készül valaki infó szakra jövőre?

Készül valaki infó szakra jövőre?

Figyelt kérdés

Mennyre keményen készülsz matekból meg infoból?

Esetleg valaki lány nem készül, hogy tudjam, hogy nem vagyok egyedül?:D


2014. szept. 30. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:

én már infó szakon tanulok (bme mérnökinfó)

infóból elég, ha le tudod tenni az érettségit, mert a programozást a leges legelőről tanuljuk. microsoft office egyáltalán nincs.

mateknál azért jó, ha az emeltet is meg tudnád írni, de ismerek olyat is, aki deriválni sem tanult középiskolában, mégis ötös lett


ha (kicsit) programozni is tudsz, integrálást is veszitek órán, akkor nagyon jól állsz!


amúgy ha gazdinfóra, vagy programtervező infóra mész, akkor is a igazak a fentiek (gondolom)


ja és nem kell aggódnod, hogy te vagy egyedül lány, az évfolyam 5%-a lány :D ha van esetleg bármi kérdésed szívesen segítek.

2014. okt. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én jövő tanévben fogok érettségizni és én is infós szakra készülök. Eddig annyira készülök, hogy felvettem faktnak a közép matekot meg emelt infót. :)
2014. okt. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!