Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Titeket milyen tanári mondat...

Titeket milyen tanári mondat bosszant a legjobban?

Figyelt kérdés

2014. okt. 13. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Engem az bosszantott, amikor a tanár direkt és következetesen a testvérem nevén szólított (őt meg az enyémen). Nem kevert tévesztett össze bennünket, mert mindig szóltunk, hogy nem jól mondja, és akkor mindig bevallotta, hogy tudja ő, csak direkt csinálja.
2014. okt. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Én mindig azon buktam ki mikor játszották a munka hősét:)

Közben meg volt napi 4 órájuk, az is full laza.

2014. okt. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben: "A csengo a tanarnak szol!".

Egyetemen: "Viszont latasra jovore, kollega."

2014. okt. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
91%
engem az bosszantott fel amikor azt mondták ,hogy betegen nehogy bemenjünk iskolába meg ne fertőzzünk másokat stb.. aztán ha hiányoztam akkor meg "mért hiányoztál"és puffognak.
2014. okt. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem gimiben volt egy kib*szott bunkó tanárom, aki imádott nyilvánosan alázni bárkit, aki nem volt szimpatikus neki. Egyszer adott házit 4 év alatt, el is felejtettem megcsinálni (meg sokan mások is amúgy), nekem jött a megjegyzés, hogy "bezzeg gitárórára nem felejtettél el elmenni, mi?". WTF? mi köze hozzá, hová járok, milyen különórákra iskola után?
2014. okt. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
" ez az alapműveltség része. ezt mindenkinek tudnia kell"
2014. okt. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

En:"Tanar ur bocsanatot kerek, de otthon felejtettem a fuzetem."

A fizika tanar:"De a reggelit bezzeg nem felejtetted el ugy?"

*

En egy hete-torna ora, miutan bemelegitettunk s szaladtunk -:"Tanar ur erossen faj a labam nem tudok raalni..."

Tanar:"Ulj le"-2 perc mulva-"Ez azert van mert nossz"-2 perc mulva-"Na gyerekek o azert ult le mert faj a laba , de ha nemmeg szamitogepezne annyit s nemmeg jonne kocsival iskolaba nem lenne ez..."

En-magambam-:"Szerencse ,hogy elmentel mellolem me ha nem kaptal volna eggyet a ...-ba"

Most pedig a labam ugyanugy faj -_- s akkor meg is volt kekulve de "azert van amiert nossz" pfff hulye tanar senki sem kedveli...

2014. okt. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"A jelző a tanárnak szól!!!!" - Na ezzel mondattal ki lehet kergetni a világból.

"Van kérdés?-2 mp múlva- Akkor, onnan folytatjuk, hogy...." ( 2 mp alatt még azt sem tudom megkérdezni, hogy milyen nap van, nem azt, hogy ez meg az miért van? )

"Ezt már elsős korodban tudnod kellett volna!!"

"Ekkora hülyeséget sem hallottam még"

"Mi az hogy a........ ???"

"Ahol kinyílik a napló" ( és még utána ötször átnyálazza)

"Mi az, hogy nem tudod? Múltórán tanultuk. -De múltórán nem voltam itt. Az nem érdekel, be kell pótolni. -De ez sehol sem volt... "

"Házi feladat:.........., jaj bocsánat, Nem, mégsem, hanem:..........."

2014. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Volt egy teljesen hülye matektanárunk, és mindig elrontotta a feladat megoldását, majd ránk fogta: "Maradjatok már csendben, ezt a feladatot is elrontottam miattatok!"

Kémiatanár minden órán legalább 20-szor feltette: "Van kérdés?"

És mikor rengeteg házit adnak: "Ne nyafogjatok már, ez egy fél óra alatt kész van, és utána azt csináltok, amit akartok." Csak mikor már aznap hatodszorra hallod ezt,és belegondolsz, hogy hatszor fél órát kell tanulnod, akkor nem vagy túl boldog.

2014. okt. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"belőletek úgysem lesz senki, még egyetemre sem juttok el. ti vagytok a legrosszabb osztály" stb.

ha 2 iskolában 12 éven át sulykolják az emberbe, hajlamos elhinni.

2014. okt. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!