Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon kétségbe vagyok esve...

Nagyon kétségbe vagyok esve félek az egyetemtől, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az az igazság,hogy engem nagyon sok minden érdekel, orvostudományok,sport,fizika,csillagászat,biológia,kémia,gyógyszerészet,informatika minden minden minden,de legjobban a pszichológia. Idén nem sikerült bejutni,mert egy hülye madár vagyok. Én érzem,hogy ez a hivatásom szeretnék kutatni ezzel kapcsolatban majd később pszichoterapeuta lenni( erre gyűjtöm a pénzem ) Szívesen részt vennék kutatói programokban is majd az egyetemen,ha van erre lehetőség. Van egyáltalán? Ha mindent beleadok lehet vele munkám vagy beállhatok a munkanélküli diplomások körébe? Kicsit érzelmileg instabil vagyok de ezen túllépek a cél érdekében! Kérlek segítsetek,mondjatok véleményt. Előre is köszönöm! :)
2014. okt. 13. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elvégzed az orvosit akkor pszichiáter szakorvosként biztos lesz állásod.
2014. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kirgizkecske válasza:
Nem lep meg amit írsz magadról.Gondolom sokszor hallottad,h első körben a saját problémàdat oldd meg.Azt sokan elfelejtik,ehhez sokszor màsok megsegítése vezet el.Csak akor menj ilyen pályàra ha kèpesnek érzed magad az alàzatra,a könyörületre,a megértèsre és a tiszteletre embertàrsaid irànt.Ha csak izgi,kibogozni való eseteket látsz és közben fölényesen ítèlkezel sosem fogsz senkit ràvezetni a gyógyulás útjára.Rosszabb esetben magad is belebetegszel.Sok sikert a döntéshez!
2014. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!