Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Évet kéne ismételnem?

Évet kéne ismételnem?

Figyelt kérdés

10.es vagyok..Ha gimiből átmennék szakközépbe,akkor valószínűleg,hogy évet kéne ismételnem... Nagyon rossz lelki állapotba vagyok mostanában és egyre jobban kezdem úgyérezni,hogy nem fogom bírni a gimi hajtását. Ráadásulnincs tervem,hogy érettségi után hova tovább. Van egy elkézelésem,de az szakma és ahhoz vagy át kéne mennem a másik suliba vagy valahogy végig szenvedni a gimités utána OKJ. Valakinek van hasonló problémája vagy tudna nekem ebben valami tanácsot adni?

16 L


2014. okt. 13. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tragédia az évismétlés, ha a szüleid hozzájárulnak. Mert ugye egy évvel tovább kell eltartaniuk. Nyugodtan átmehetsz másik iskolába, de érdeklődj alaposan róla, nehogy a végén az derüljön ki, hogy az se válik be.
2014. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Úgy döntöttünk,hogy inkább maradok ott max majd utána elmegyek vmi szakmai képzésre
2014. okt. 20. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!